Kurzy Baby Signs

Máte pocit, že vám toho vaše nemluvně chce spoustu říci? Často víme, že naše miminko mám hlad nebo je ospalé, ale šance zjistit, co dítě právě zaujalo, když nadšeně ukazuje prstíkem z okna, je mizivá. Znakování je pro děti v raném věku snadnější nežli používání slov.  Nevěřili byste, jak oblíbené je u dětí vyjadřování pomocí znaků a jak nadšeně nám touto formou děti mohou sdělovat své zážitky. To mohou potvrdit miliony rodičů, kteří se svými dětmi znakovali nebo znakují.

Jsem nezávislou certifikovanou lektorkou programu Baby Signs, a pomáhám maminkám rozvíjet  komunikaci se svými miminky pomocí znakování.

Pokud se chcete dozvědět, jak naučit vaše ratolesti sdělovat své zážitky a touhy  ještě než začnou mluvit, přijďte na kurzy znakování Baby Signs do Jablonce nad Nisou.

Přehled kurzů – REGISTRUJTE SE ZDE 

SEMINÁŘ PRO RODIČE

Dvouhodinový kurz seminář, při kterém se dozvíte vše, co potřebujete k tomu, abyste začali s programem Baby Signs®. Dozvíte se, jak poznáte, kdy je pro Vaše batole nejvhodnější čas začít, jak znakovou řeč učit, jak průběh vývoje komunikace probíhá a jak rozpoznat známky pokroku. Naučíte se prvních 16 znaků a shlédnete krátká instruktážní videa, která vám ukáží, jak znakování v praxi vypadá. Semináře se můžete zúčastnit i s Vaším miminkem. Kurzy jsou také vhodné pro prarodiče a pro každého, kdo pečuje o Vaše dítě. Více zde

ZNAKUJEME SE ZPĚVEM A HROU

 Kurz pro rodiče a děti ve věku 6 – 30 měsíců, 1 lekce 45-60 min.

Pro vás a vaše děti jsou připraveny kurzy, při kterých se vaše děti naučí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách. Probíhají jednou týdně po dobu 6 týdnů. Jedna lekce trvá 45-60 minut. Rodiče se při kurzech dozvědí praktické rady, jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické dovednosti svých dětí, a sdílí své zkušenosti s ostatními maminkami v kurzu. Děti si užijí společných her, které jsou vybrány profesorkami vývojové psychologie Acredolo a Goodwyn tak, aby napomáhaly celkovému psychomotorickému rozvoji dětí. Naučí se veselé písničky, seznámí se s medvídkem BeeBo, který je v každém kurzu navštíví a pomůže jim učit se znaky. Každá lekce má jiné téma vybrané ze všedního života jako např. „při jídle“ nebo „v parku“ a pomůže dětem osvojit si znaky z těchto témat.

Kurz (12 lekcí)

– témata: u jídla, před spaním, koupání, oblékání, zvířátka, v parku, pocity, venku, na farmě, bezpečnost, v zoo, narozeniny

Cena za 1 lekci: 150 Kč, více k cenám včetně materiálů zde

Kde: Studio Oříšek Jablonec nad Nisou

REGISTRUJTE SE